Наша адреса:

03150. Україна, м.Київ, вул.Червоноармійська (Велика Васильківська), 145/1, корп. б. 4, 166

Контактні телефони:

(044) 332-01-03, (044) 332-01-04,

(044) 529-04-28, (044) 529-78-40,
(050) 880-39-39, (066) 906-39-39,

(097) 380-39-39, (063) 730-39-39.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Звіт з оцінки за 3-и робочі дні.

 

 

Оцінка для оренди

  Якщо суб'єкт підприємницької діяльності, підприємство чи організація мають намір орендувати або передавати в оренду будь-яке майно яке віднесено або може бути віднесеним до основних фондів, то для забезпечення  правильного розрахунку  розміру орендних платежів необхідно провести незалежну оцінку об’єкту майбутньої оренди (найму).  Звертаємо увагу, що оцінка об'єкта оренди передує підписанню договору оренди. У разі, якщо на момент продовження дії договору оренди остання оцінка була зроблена більше, ніж один рік тому, для продовження (поновлення) договору оренди проводиться оцінка об'єкта оренди.

  При необхідності (в разі якщо об’єктом оренди буде виступати майно або майнові права які знаходяться у власності держави або комунальній власності) та за попередньої письмової згоди замовника після проведення незалежної оцінки наша компанія для затвердження звіту з незалежної оцінки подасть від імені орендаря (майбутнього орендаря) до відповідної приватної організації, установи чи органу державної влади (до фонду державного майна, якщо це державна власність, або до органу місцевого самоврядування, якщо це комунальна власність) для затвердження ним та проведення даним органом на базі вихідних даних звіту   з незалежної оцінки відповідного розрахунку орендної плати. Розрахунок орендної плати за оренду державного або комунального майна проводиться відповідно до нормативно-правових актів затверджених державою (органами місцевого самоврядування), і, як правило, являє собою наступну процедуру:

- визначається річний розмір орендної плати, як добуток ринкової вартості об'єкта оренди, визначеної оцінювачем, і затвердженої орендної ставки (у% річних, залежно від виду цільового використання об'єкта нерухомості;

- визначається базова місячна орендна плата.

  Базова місячна орендна плата, протягом усього терміну дії договору оренди підлягає постійній індексації  на відповідний індекс інфляції.

  Таким чином, звертаємо вашу увагу, що орендна ставка за користування об'єктом нерухомості державної чи комунальної власності визначається не в грн./кв. м. (дол./кв. м.), як це зазвичай відбувається на ринку оренди нерухомості, а саме - у % річних від ринкової вартості об'єкта, визначеної оцінювачем.